Pelsan  > Yasal Uyarı
Yasal Uyarı 

Ziyaret etmekte olduğunuz bu Web sitesi ve Web Sitesi içerisinde yayınlanmakta olan her türlü eserler PELSAN Tekstil Ürünleri ve San. Tic. A.Ş. ‘ye ait olup Web Sitesi kullanım şartları aşağıda sayılmıştır.

Bu internet sitesinin herhangi bir sayfasına girmekle aşağıda belirtilen şartları kabul etmektesiniz. Aşağıdaki şartları kabul etmemeniz halinde, bu internet sitesine erişimde bulunmayınız.

Bu Web Sitesi ve tüm sayfaları Fikir ve Sanat Eserleri Kanununa tabidir ve içeriğine ilişkin her türlü sesler, videolar, dizaynlar, resimler ile fikri hak ve mülkiyet korumasına tabi olan eserlerin her hakkı PELSAN Tekstil Ürünleri San. Ve Tic. A.Ş.’ye aittir.

İnternet Sitesinde bulunan hiç bir bilgi, önceden izin alınmaksızın ve kaynak gösterilmeden, kod ve yazılım da dahil olmak üzere, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, başka bir lisana çevrilemez, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez, sunulamaz ya da dağıtılamaz.

Bu internet sitesinde yer alan bilgi, belge, rapor, videolar ve tanıtım görselleri, PELSAN Tekstil Ürünleri San. Ve Tic. A.Ş. tarafından, sadece web sitesi ziyaretçilerini, Firma hakkında bilgilendirmek, Firmanın tanıtımını yapmak üzere hazırlanmıştır. Bu nedenle bu internet sitesinde yer alan elektronik dokümanlardaki hatalardan, eksikliklerden ya da bu dokümanlara dayanılarak yapılan işlemlerden doğacak, doğrudan veya dolaylı, her türlü maddi/manevi zararlar ve masraflardan ve her ne şekilde olursa olsun üçüncü kişilerin uğrayabileceği her türlü zarar ve masraflardan dolayı PELSAN Tekstil Ürünleri San. Ve Tic. A.Ş. sorumlu tutulamaz.

Burada yer alan tüm bilgiler önceden haber verilmeksizin değiştirilebilir. PELSAN Tekstil Ürünleri San. Ve Tic. A.Ş. dilediği zaman, sitenin herhangi bir bölümünü iptal edebilir, değiştirebilir, kullanıcı ve/veya üyelerine önceden haber vermeksizin sitedeki bazı özellikleri veya bilgileri veya sitenin bazı bölümlerine erişimi sınırlandırabilir.

Bu Web Sitesinde yer alan bilgiler kapsamlı değildir. Göstermiş olduğumuz çabalara rağmen, bu bilgiler kesin, güncellenmiş olmayabilir veya verilen bilgiler mevcut duruma uymuyor olabilir. Bu Web Sitesinde olabilecek herhangi bir yanlışlık, eksiklik veya ihmalden dolayı sorumluluk PELSAN Tekstil Ürünleri San. Ve Tic. A.Ş.'ne atfedilemez ve bu web sitesinde yer alan bilgiler ışığında vereceğiniz kararlar ile ilgili tüm sorumluluk, tamamıyla tarafınıza ait olacaktır.

Sitemiz, herhangi bir kişisel bilgi verilmeden ziyaret edilebilir ve incelenebilir. Sitemize kişisel bilgi girişi yapılması durumunda, üyelere ait bilgiler PELSAN Tekstil Ürünleri San. Ve Tic. A.Ş.tarafından, "Üyelik Sözleşmesi ve Gizlilik Prensipleri" Anlaşması hükümleri uyarınca; güvenli bir şekilde saklanacaktır.

PELSAN Tekstil Ürünleri San. Ve Tic. A.Ş. Web Sitesinde yer alan Web Sayfalarına ilişkin tüm haklar saklıdır. ©